ARCHIWUM - NORDHOME

"Jak informuje gdyński Opec od dnia 30.06.2014r. od godz. 0:00 do dnia 13.07.2014r. do godz. 24.00 zostanie wstrzymana dostawa ciepła na potrzeby ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania do następujących dzielnic Gdyni: Karwiny, Dąbrowa, Dąbrówka, Fikakowo, Witomino, Pustki Cisowskie, Demptowo oraz do odbiorców z następujących ulic Gdyni: Owsiana, Zbożowa, Kcyńska, Stokowskiego, Kurpińskiego, Mylna, Botnicka, Świecka, Kartuska, Gniewska 21 oraz ulica Morska 210-224 i Morska 350.

Przerwa w dostawie ciepła spowodowana jest koniecznością wykonania prac remontowych związanych z termomodernizacją sieci ciepłowniczej na terenie Gdyni. Ze względu na bezpieczeństwo wykonania naprawy magistrali ciepłowniczej konieczne jest wyłączenie z eksploatacji głównego odcinka sieci ciepłowniczej, służącej do zaopatrzenia w ciepło w/w dzielnic miasta.

 

W związku z faktem, że w instalacjach wewnętrznych będzie tylko zimna woda prosimy o uwzględnienie tej okoliczności i nie korzystanie  z kranów z ciepłą wodą, aby w konsekwencji niepotrzebnie nie zwiększać rachunku za ciepło."

 

źródło: www.twojagazeta.pl

Kategoria: