Informujemy, iż stawki za wywóz śmieci w Sopocie, w najbliższym czasie, nie ulegną zmianie. W Sopocie pojemnik do odpadów BIO pojawi się w późniejszym czasie, po podjęciu uchwały Rady Gminy.

Od 1 lutego 2020 roku opłaty za wywóz śmieci w Gdańsku wzrastają dwukrotnie. Zostaną one ujęte w nowych naliczeniach, które otrzymają Państwo w lutym.

Informujemy, iż w dniu 24 grudnia nasze biuro będzie nieczynne. W razie nagłych awarii prosimy kontaktować się z naszymi administratorami lub konserwatorami.

Od 1 stycznia 2020r. pojawi się nowy brązowy pojemnik na odpady BIO. Do tego pojemnika wrzucamy m.in.resztki żywności, obierki z owoców i warzyw, przeterminowane owoce i warzywa, skorupki jaj, fusy po kawie i herbacie Ponadto zmienia się miejsce wrzucania opakowań wielomateriałowych (kartoniki po mleku, sokach itp) - do końca grudnia (pojemnik na papier) od 1 stycznia 2020r - pojemnik na plastiki Szczegółowa ulotka do pobrania z naszej strony internetowej. Ulotka do pobrania

Od 1 stycznia 2020 roku opłaty za wywóz śmieci w Gdyni wzrastają ponad dwukrotnie. Zostaną one ujęte w nowych naliczeniach, które otrzymają Państwo w styczniu.
Nowe stawki za śmieci 2020r.

Szanowni Państwo
Informujemy, iż w dniu 16 sierpnia 2019r (piątek)  nasze biura będą nieczynne. 
W sprawach pilnych prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z administratorami lub konserwatorami.

 

Szanowni Państwo Informujemy, że została uruchomiona nowa tzw. e-kartoteka (IOK) dla większości Wspólnot Mieszkaniowych. Dostęp do systemu umożliwia Państwu m.in. bieżący podgląd wysokości zaliczek, rozrachunków a także możliwość zgłaszania usterek, awarii oraz głosowania. Aby otrzymać dane dostępowe do portalu należy przesłać do nas wypełniony formularz zgłoszeniowy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Szanowni Państwo
Informujemy, iż w dniu 21 czerwca 2019r (piątek)  nasze biura będą nieczynne. 
W sprawach pilnych prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z administratorami lub konserwatorami.

 

Szanowni Państwo
Informujemy, iż w dniu 2 maja 2019r  nasze biura będą nieczynne. 
W sprawach pilnych prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z administratorami lub konserwatorami.

 

Szanowni Państwo

Informujemy, iż aktualnie w naszej firmie trwają prace wrożeniowe związane z nowym oprogramowaniem. W związku z tym, informacje zawarte w systemie WebSiL aktualne są na dzień 31 grudnia 2018 roku (od 1 stycznia nie są aktualizowane). 
Nowy program powinien pojawić się w ciągu 2-3 tygodni i będzie posiadał dużo więcej możliwości i docelowo zawierał znacznie więcej informacji niż WebSil. 
Za chwilowe niedogodności z tym związane bardzo przepraszamy

z poważaniem 
Krzysztof Kaczmarek