Informujemy, iż stawki za wywóz śmieci w Sopocie, w najbliższym czasie, nie ulegną zmianie. W Sopocie pojemnik do odpadów BIO pojawi się w późniejszym czasie, po podjęciu uchwały Rady Gminy.

Od 1 lutego 2020 roku opłaty za wywóz śmieci w Gdańsku wzrastają dwukrotnie. Zostaną one ujęte w nowych naliczeniach, które otrzymają Państwo w lutym.

Od 1 stycznia 2020r. pojawi się nowy brązowy pojemnik na odpady BIO. Do tego pojemnika wrzucamy m.in.resztki żywności, obierki z owoców i warzyw, przeterminowane owoce i warzywa, skorupki jaj, fusy po kawie i herbacie Ponadto zmienia się miejsce wrzucania opakowań wielomateriałowych (kartoniki po mleku, sokach itp) - do końca grudnia (pojemnik na papier) od 1 stycznia 2020r - pojemnik na plastiki Szczegółowa ulotka do pobrania z naszej strony internetowej. Ulotka do pobrania

Informujemy, iż w dniu 24 grudnia nasze biuro będzie nieczynne. W razie nagłych awarii prosimy kontaktować się z naszymi administratorami lub konserwatorami.

Od 1 stycznia 2020 roku opłaty za wywóz śmieci w Gdyni wzrastają ponad dwukrotnie. Zostaną one ujęte w nowych naliczeniach, które otrzymają Państwo w styczniu.
Nowe stawki za śmieci 2020r.