NORDHOME Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumii i Redy, głównie w sektorze zarządzania i administrowania nieruchomościami. Specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami komercyjnymi. W celu rozszerzenia zakresu działalności oraz podnoszenia jakości świadczonych usług w spółce NORDHOME połączono wiedzę i doświadczenie zarządców nieruchomości, pośredników, księgowych oraz prawników. Firma zarządza i administruje obecnie nieruchomościami o łącznej powierzchni przekraczającej 60.000m2

Właściciele firmy posiadają gruntowne wykształcenie z dziedziny zarządzania, ekonomii, prawa i rynku nieruchomości. Posiadają m.in. licencje zarządcy nieruchomości, pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz doradcy na rynku nieruchomości. W ciągu ostatnich kilkunastu lat zdobyli bogate doświadczenie zawodowe związane z nieruchomościami. Zajmowali się m.in. budynkami mieszkalnymi i mieszkalno-usługowymi, zarówno nowymi, oddawanymi przez deweloperów do użytkowania jak również przejmowanymi od innych zarządców i administratorów. Cenią sobie profesjonalizm i rzetelność w trakcie wykonywania powierzonych zadań, a jednocześnie są otwarci na potrzeby Klientów.

Naszym fundamentem jest odpowiednio przygotowany zespół, składający się z fachowców, posiadających wieloletnią praktykę oraz wiedzę. Jego zadaniem jest realizacja Państwa potrzeb, przede wszystkim zapewnienie poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości.

Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości - profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację za pomocą nowoczesnych systemów elektronicznych - sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna. Posiadamy procedury zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia oraz aktualnych trendów. Oferujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do nieruchomości.

Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Nasze Aktualności

 • Pn 12 sierpnia 2019
  16 sierpnia biuro nieczyn...

  Szanowni Państwo
  Informujemy, iż w dniu 16 sierpnia 2019r (piątek)  nasze biura będą nieczynne. 
  W sprawach pilnych prosimy o kontaktowanie się

  ...
 • Śr 19 czerwca 2019
  Nowy sytem tzw. e-kartote...
  Szanowni Państwo Informujemy, że została uruchomiona nowa tzw. e-kartoteka (IOK) dla większości Wspólnot Mieszkaniowych. Dostęp do systemu umożliwia Państwu...
 • Śr 19 czerwca 2019
  21 czerwca biuro nieczynn...

  Szanowni Państwo
  Informujemy, iż w dniu 21 czerwca 2019r (piątek)  nasze biura będą nieczynne. 
  W sprawach pilnych prosimy o kontaktowanie się

  ...
Archiwum

Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości
Członek Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami
Stosujemy Kartę Praw Klienta Zarządcy Nieruchomości nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości

Stosujemy kartę Praw Klienta Polska Federacja Runku nieruchomości